Robert Wójtowicz
Kamień w wodę
Strona główna
Robert
Zdjęcia
Zaginięcie
Prasa komunikaty
Telewizja i radio komunikaty
Internet komunikaty
linki
Strony i blogi innych zaginionych Osób
Kontakt
Forum

Forum


Forum  >  Masz prawo wierzyc teraz i tu...na przekor slow!!

http://www.youtube.com/watch?v=VAy44re8Sug
i choc nie dawno sie dowiedzialam < Jestem calym sercem z Wami>
I wierze w to ze Robert sie znajdzie caly i zdrowy:))
zupełnie obcy
2010/11/25 10:32:42
wiem że do Państwa jest to bezsensowne i żenujące ale zastanawia mnie wątek z tym paszportem.
Czy w tym czasie były sprawdzane granice kraju w celu wykluczenia wyjazdu Roberta z Polski, w tym latach przekroczyć granicę to nie to co dziś przejść z dowodem osobisty.
Również zaciekawił mnie telefon od nieznanego mężczyzny dot. pobytu syna w więzieniu , warto sprawdzić każdą informację, niekoniecznie w Europie.
Jeszcze jedna sprawa : czy jest możliwe żeby człowiek odsiadywał długi wyrok będąc tam cały czas bez ustalonej jego tożsamości. Ja poprostu nie wierzę ,że człowiek znika i koniec.
Asia
2010/11/25 12:02:21
Ja już napisałam w o tym w innym wątku, ale mój syn, który pracował w Holandii, twierdzi, ze jeżeli ktos jest zameldowany w Holandii, to wcale nie musi taka informacja dotrzec do Polski. Tam zameldowac się, to zaden problem i dostac prawo stałego pobytu. Wtedy jest sie traktowanym jak obywatel Holandii i żadne informacje o takiej osobie nie muszą docierać do kraju.
Lidka
2010/11/25 19:12:15
Ja też uważam, że każda informacja może okazać się pomocna. Nawet jeśli ktoś powiedział, że Robert jest w więzieniu nie oznacza to przecież, że popełnił jakąś zbrodnie. Żaden sąd nie jest nieomylny. Ja bym sprawdziła każda informacje, wierze, że Robert się odnajdzie i życzę Wam tego z całego serca.

3 razem elementów
Dodaj nową odpowiedź
Autor*
Odpowiedź*
Prosze wpisac kod autoryzacyjny widoczny na obrazku.*
Zaladuj obraz ponownie.

Strona głównaRobertZdjęciaZaginięciePrasa komunikatyTelewizja i radio komunikatyInternet komunikatylinkiStrony i blogi innych zaginionych OsóbKontaktForum