Robert Wójtowicz
Kamień w wodę
Strona główna
Robert
Zdjęcia
Zaginięcie
Prasa komunikaty
Telewizja i radio komunikaty
Internet komunikaty
linki
Strony i blogi innych zaginionych Osób
Kontakt
Forum

Forum


Forum  >  temat sny jakie towarzysza ojcu zaginionemu w swiecie robertowi

bardzo bym cieszyla sie gdyby napisal pan o snach jakie pan mial po zaginieciu roberta napisal mi pan ze byly bardzo nciekawe czy moglby pan mi o nich opowiedziec???niech pan wybierze sen ktöry najbardziej utkwil w pana pamieci ...i wydal sie rzeczyswisty .dziekuje i jestem z panem niemoge sie doczekac odpowiedzi desperado
Ojciec zaginionego Roberta
2011/05/12 15:45:23
Bardzo trudno mi i chyba nie tylko mnie, opisać koszmary senne, bo dzieją się w takiej scenerii, że niewiele mają wspólnego ze światem realnym stąd trudność w ich zrelacjonowaniu.
W czasie pobytu na budowie w dalekim Magnitogorsku, na gościnnej rosyjskiej ziemi, po zaginięciu syna,nie przespałem spokojnie żadnej nocy, gdyż w okolicach godz.2-ej i 3-ej budził mnie dzwonek w drzwiach. Wstawałem,podchodziłem do drzwi, otwierałem je, a tam nikogo nie było. Po zakonczeniu kontraktu i powrocie do miejsca zamieszkania moich ukochanych, miałem sen: "dzwonek do drzwi, wstaję, idę do drzwi, otwieram a w nich stoi mój ukochany syn Robuś. Na jego widok krzyknąłem bardzo głośno, gdzie byłeś kochany synu tyle czasy"
Obudziłem się. To jedyny sen tak wyrazisty, próba dokonania jakiegoś przekazu.
koko
2011/07/03 19:51:53
po śmierci taty też miałam dzwonki do drzwi, za którymi nikt nie stał...
twen pakes
2013/08/14 23:37:59
a czy byl sen w ktorym Robert powiedzial cokolwiek do Pana?i czy pamieta pan cos szczegulnego co utkwilo panu w pamieci w trakcie tego snu?

3 razem elementów
Dodaj nową odpowiedź
Autor*
Odpowiedź*
Prosze wpisac kod autoryzacyjny widoczny na obrazku.*
Zaladuj obraz ponownie.

Strona głównaRobertZdjęciaZaginięciePrasa komunikatyTelewizja i radio komunikatyInternet komunikatylinkiStrony i blogi innych zaginionych OsóbKontaktForum