Robert Wójtowicz
Kamień w wodę
Strona główna
Robert
Zdjęcia
Zaginięcie
Prasa komunikaty
Telewizja i radio komunikaty
Internet komunikaty
linki
Strony i blogi innych zaginionych Osób
Kontakt
Forum

Forum


Forum  >  zaginięcia

Nawet nie wiem co napisać po przeczytaniu artykułu o zaginieciu Waszego syna,ale nie traćcie nadziei.
ola2010
2010/11/25 21:46:00
Przede wszystkim chcę napisać, że współczuję Państwu z powodu zaginięcia syna.
Chcę zaproponować przeczytanie dwóch artykułów. Nie wiem, czy jesteście Państwo otwarci na inną rzeczywistość. Wahałam się, czy proponować Państwu przeczytanie zwłaszcza drugiego artykułu. Jakiś mój wewnętrzny głos podpowiada mi, że powinnam to jednak zrobić.
Może na początek podam link do pierwszego- http://faktorx.mojeforum.net/temat-vt21.html, stanowiącego jakby wstęp do kolejnego.
Z góry przepraszam, jeśli Państwa uraziłam poglądami, czy sprawami, dla Państwa nie do przyjęcia.
Wiem , że zjawisko zaginięć, to ogromne liczby w skali świata.
Drugi artykuł przeczytałam akurat wczoraj i mocno mną wstrząsnął. Nie twierdzę, że Państwa syn znalazł się w jednej z omawianych tajnych baz, ale może są nie tylko w USA, ale i w innych rejonach świata. Tak wielu ludzi ginie co dzień.
Wiem, że może niekoniecznie Państwa światopogląd dopuszcza istnienie obcych cywilizacji, współpracujących z ludźmi i może wykasujecie Państwo ten link bez czytania. Nie wiem. Wczoraj przeczytałam ten wywiad z człowiekiem, którzy pracował w tajnej bazie wojskowej i widział bardzo wielu więźniów, a jak się później o tym przekonał, ludzi, którzy znaleźli się tam wbrew własnej woli, będąc uprowadzonymi. Mam nadzieję, że historia Państwa syna jest zupełnie inna i chciałabym bardzo, by nawet po 15 latach, żył i wrócił.
http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=11&t=5146
Elżbieta Sz.

1 razem elementów
Dodaj nową odpowiedź
Autor*
Odpowiedź*
Prosze wpisac kod autoryzacyjny widoczny na obrazku.*
Zaladuj obraz ponownie.

Strona głównaRobertZdjęciaZaginięciePrasa komunikatyTelewizja i radio komunikatyInternet komunikatylinkiStrony i blogi innych zaginionych OsóbKontaktForum